Inżynieria: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 183: | Linia 183: | ||
|} | |} | ||
=== | ==== Wyroby metalowe ==== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! | ! Nazwa | ||
! | ! Profesja | ||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | froe | |||
| style="text-align: justify;" | Stolarstwo | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | draw knife | |||
| style="text-align: justify;" | Stolarstwo | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | scorp | |||
| style="text-align: justify;" | Stolarstwo | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | tongs | |||
| style="text-align: justify;" | Kowalstwo | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | smith’s hammer | |||
| style="text-align: justify;" | Kowalstwo | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | sledge hammer | |||
| style="text-align: justify;" | Kowalstwo | |||
|- | |- | ||
| style="text | | style="text-align: justify;" | farmer’s tool | ||
| style="text-align: justify;" | Uprawa roślin | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | inshave | ||
| style="text-align: justify;" | Goeteia Kartografia | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | pickaxe | ||
| style="text-align: justify;" | Górnictwo | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text | | style="text-align: justify;" | shovel | ||
| style="text-align: justify;" | Górnictwo | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | lockpick | ||
| style="text-align: justify;" | Włamywanie | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | scissors | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | Krawiectwo | ||
| style="text-align: justify;" | | |- | ||
| | | style="text-align: justify;" | sewing kit | ||
| style="text-align: justify;" | Krawiectwo | |||
== | |- | ||
| style="text-align: justify;" | mortar and pestle | |||
| style="text-align: justify;" | Alchemia | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | tinker’s tool | |||
| style="text-align: justify;" | Majsterkowanie | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | cleaver | |||
| style="text-align: justify;" | Gotowanie | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | frying pan | |||
| style="text-align: justify;" | Gotowanie | |||
|- | |- | ||
| style="text | | style="text-align: justify;" | butcher’s knife | ||
| style="text-align: justify;" | Gotowanie | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | skinning knife | ||
| style="text-align: justify;" | Gotowanie | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | reg’s tool | ||
| style="text-align: justify;" | X | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | hammer | ||
| style="text-align: justify;" | X | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|} | |} | ||
Wersja z 09:50, 13 sie 2024
Sposób użycia umiejętności
| Aby rozpocząć majsterkowanie, należy kliknąć dwukrotnie na narzędzie majstra. Następnie należy wskazać materiał. W następnej kolejności określić ilość (jeśli więcej niż 1) i docelowy wyrób.
|
Następnie wybieramy konkretne zakładki przedmiotów do wykonania. Dalej już konkretne przedmioty. W momencie gdy już raz wykonaliśmy dany przedmiot, przy następnym otwarciu okna możemy kliknąć na okno "Wykonaj poprzedni...", w ten sposób mamy możliwość wykonywania tej broni w pętli.
NarzędziaStop, z którego wykonane jest narzędzie, wpływa na skuteczność postaci. W zależności od rodzaju stali, z której wykonano siekierę, postać otrzymuje bonus od -2,5% do 5% do umiejętności. Bonus ten nie wpływa na tempo rozwijania umiejętności..
Wyroby metalowe
Wyroby metalowe
Szkło - Spis przedmiotów, warunki wykonania i zużycie materiału
|
| Wymagania | Wygląd | Opis |
|---|---|---|
| 12% inżynierii, 8 uncji szkła | Kufel - Charakterystyczne naczynie, które jest często używane do serwowania piwa. | |
| 30% inżynierii, 5 uncji szkła | Pusta butelka - Szklany pojemnik, który służy do przechowywania różnych płynów. | |
| 30% inżynierii, 20 uncji szkła | Dzbanek - Naczynie, które służy do podawania napojów. | |
| 30% inżynierii, 5 uncji szkła | Szklanka - Powszechnie używane naczynie do spożywania napojów. | |
| 50% inżynierii, 10 uncji szkła | Butla - Charakter ozdobny w warsztacie alchemicznym. |
Różne
| Wymagania | Wygląd | Opis |
|---|---|---|
| 70% inżynierii, 15 uncji szkła | Kryształowa kula - Oszałamiający przedmiot, który przyciąga wzrok swoją piękną i mieniącą się powierzchnią. | |
| 80% inżynierii, 8 uncji szkła | Obsydian - Mała bryłka stopionego szkła w wysokiej temperaturze. |
