Inżynieria: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 7 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 212: | Linia 212: | ||
| style="text-align: justify;" | Glor ingot | | style="text-align: justify;" | Glor ingot | ||
| style="text-align: justify;" | Ring | | style="text-align: justify;" | Ring | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | goblet | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Jointing plane | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Dices and cup | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | archer butte | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | wooden bowl | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | traning dummy | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone arms | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | candle | | style="text-align: justify;" | candle | ||
Linia 229: | Linia 229: | ||
| style="text-align: justify;" | Kibil ingot | | style="text-align: justify;" | Kibil ingot | ||
| style="text-align: justify;" | Necklace | | style="text-align: justify;" | Necklace | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | empty bottle | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Moulding plane | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Backgammon | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | spinning wheel | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | globe | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | pickpockets dip | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone tunic | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | latern | | style="text-align: justify;" | latern | ||
Linia 246: | Linia 246: | ||
| style="text-align: justify;" | Copper ingot | | style="text-align: justify;" | Copper ingot | ||
| style="text-align: justify;" | Necklace | | style="text-align: justify;" | Necklace | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | flask | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Smoothing plane | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Chessboard | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | loom | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | pipe | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | stretched hide | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone tunic | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | heating stand | | style="text-align: justify;" | heating stand | ||
Linia 263: | Linia 263: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | Necklace | | style="text-align: justify;" | Necklace | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | crystal ball | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Trap tool | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Checkerboard | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bed | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | plough | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | bone gloves | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
Linia 280: | Linia 280: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | Earrings | | style="text-align: justify;" | Earrings | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | obsidian | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Rolling pin | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | pulley | |||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone helm | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
Linia 297: | Linia 297: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | Brancelet | | style="text-align: justify;" | Brancelet | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | empty pitcher | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | paint and brush | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | bone legs | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
Linia 314: | Linia 314: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | empty bottle | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
Linia 331: | Linia 331: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | pen and ink | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
Linia 348: | Linia 348: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | empty vial | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
Linia 423: | Linia 423: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
|} | |||
=== Pułapki=== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Nazwa | |||
! Wymagania | |||
! Dostępność | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | Dart trap | |||
| style="text-align: justify;" | 5 bolts | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | Poison trap | |||
| style="text-align: justify;" | Poison potion x2 | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | Explosion trap | |||
| style="text-align: justify;" | Explosion potion x2 | |||
| style="text-align: justify;" | wyłączona | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 10:23, 13 sie 2024
Sposób użycia umiejętności
Aby rozpocząć majsterkowanie, należy kliknąć dwukrotnie na narzędzie majstra. Następnie należy wskazać materiał. W następnej kolejności określić ilość (jeśli więcej niż 1) i docelowy wyrób.
|