Inżynieria: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 17 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 113: | Linia 113: | ||
|} | |} | ||
==== Wyroby | ==== Wyroby metalowe ==== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Linia 183: | Linia 183: | ||
|} | |} | ||
=== | ==== Wyroby z różnych materiałów ==== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! | ! Źródła światła | ||
! | ! Pojemniki | ||
! | ! Wyposażenie kuźni | ||
! Produkty i półprodukty | |||
! Wyposażenie kuchni | |||
! Ceramika | |||
! Kamienie szlachetne | |||
! Metale wysokiej próby | |||
! Wyroby jubilerskie | |||
! Wyroby szklane | |||
! Narzędzia drewniane | |||
! Gry | |||
! Konstrukcje | |||
! Wyroby drewniane | |||
! Kukły | |||
! Zbroje kościane | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | candelabra | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | metal chest | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | anvil | ||
| style="text-align: justify;" | barrel hoops | |||
| style="text-align: justify;" | oven | |||
| style="text-align: justify;" | mug | |||
| style="text-align: justify;" | Black pearl | |||
| style="text-align: justify;" | Glor ingot | |||
| style="text-align: justify;" | Ring | |||
| style="text-align: justify;" | goblet | |||
| style="text-align: justify;" | Jointing plane | |||
| style="text-align: justify;" | Dices and cup | |||
| style="text-align: justify;" | archer butte | |||
| style="text-align: justify;" | wooden bowl | |||
| style="text-align: justify;" | traning dummy | |||
| style="text-align: justify;" | bone arms | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | candle | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | metal chest | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | small forge | ||
| style="text-align: justify;" | barrel tap | |||
| style="text-align: justify;" | oven | |||
| style="text-align: justify;" | plate | |||
| style="text-align: justify;" | Amber | |||
| style="text-align: justify;" | Kibil ingot | |||
| style="text-align: justify;" | Necklace | |||
| style="text-align: justify;" | empty bottle | |||
| style="text-align: justify;" | Moulding plane | |||
| style="text-align: justify;" | Backgammon | |||
| style="text-align: justify;" | spinning wheel | |||
| style="text-align: justify;" | globe | |||
| style="text-align: justify;" | pickpockets dip | |||
| style="text-align: justify;" | bone tunic | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | latern | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | strongbox | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | large forge | ||
| style="text-align: justify;" | keyring | |||
| style="text-align: justify;" | fireplace | |||
| style="text-align: justify;" | basin | |||
| style="text-align: justify;" | Citrine | |||
| style="text-align: justify;" | Copper ingot | |||
| style="text-align: justify;" | Necklace | |||
| style="text-align: justify;" | flask | |||
| style="text-align: justify;" | Smoothing plane | |||
| style="text-align: justify;" | Chessboard | |||
| style="text-align: justify;" | loom | |||
| style="text-align: justify;" | pipe | |||
| style="text-align: justify;" | stretched hide | |||
| style="text-align: justify;" | bone tunic | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | heating stand | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | chest deed | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
|- | | style="text-align: justify;" | iron key | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | fireplace | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | flower pot | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Crystal | ||
|- | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | Necklace | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | crystal ball | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Trap tool | ||
| | | style="text-align: justify;" | Checkerboard | ||
| style="text-align: justify;" | bed | |||
= | | style="text-align: justify;" | plough | ||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | bone gloves | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | spyglass | |||
| style="text-align: justify;" | flour mill | |||
| style="text-align: justify;" | large flower pot | |||
| style="text-align: justify;" | Sapphire | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | Earrings | |||
| style="text-align: justify;" | obsidian | |||
| style="text-align: justify;" | Rolling pin | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | pulley | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | bone helm | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | sextant parts | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | small vase | |||
| style="text-align: justify;" | Star sapphire | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | Brancelet | |||
| style="text-align: justify;" | empty pitcher | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | paint and brush | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | bone legs | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | kettle | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | large vase | |||
| style="text-align: justify;" | Amethyst | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | empty bottle | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| | | style="text-align: justify;" | scales | ||
| style="text-align: justify;" | | |||
=== | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | Diamond | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | pen and ink | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | silver ware | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | Ruby | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | empty vial | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | spittoon | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | Emerald | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | amulet | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | anchor | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | hinge | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|} | |} | ||
=== | |||
=== Pułapki=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Nazwa | |||
! Wymagania | ! Wymagania | ||
! | ! Dostępność | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | Dart trap | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | 5 bolts | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: | | style="text-align: justify;" | Poison trap | ||
| style=" | | style="text-align: justify;" | Poison potion x2 | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | Explosion trap | |||
| style="text-align: justify;" | Explosion potion x2 | |||
| style="text-align: justify;" | wyłączona | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 10:23, 13 sie 2024
Sposób użycia umiejętności
Aby rozpocząć majsterkowanie, należy kliknąć dwukrotnie na narzędzie majstra. Następnie należy wskazać materiał. W następnej kolejności określić ilość (jeśli więcej niż 1) i docelowy wyrób.
|