Inżynieria: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 45: | Linia 45: | ||
=== Narzędzia === | === Narzędzia === | ||
Jakość narzędzi wpływa na możliwość stworzenia przedmiotów i ich jakość wg. wzoru (jakość narzędzia)*3 -> taka wartość jest dodawana do wartości umiejętności. | |||
'''W jakości narzędzia jest już zawarta jakość materiału''' | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Linia 57: | Linia 59: | ||
|} | |} | ||
==== Wyroby metalowe ==== | ==== Wyroby metalowe ==== | ||
| Linia 214: | Linia 161: | ||
| style="text-align: justify;" | goblet | | style="text-align: justify;" | goblet | ||
| style="text-align: justify;" | Jointing plane | | style="text-align: justify;" | Jointing plane | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Dices and cup | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | archer butte | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | wooden bowl | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | traning dummy | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone arms | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | candle | | style="text-align: justify;" | candle | ||
| Linia 231: | Linia 178: | ||
| style="text-align: justify;" | empty bottle | | style="text-align: justify;" | empty bottle | ||
| style="text-align: justify;" | Moulding plane | | style="text-align: justify;" | Moulding plane | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Backgammon | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | spinning wheel | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | globe | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | pickpockets dip | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone tunic | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | latern | | style="text-align: justify;" | latern | ||
| Linia 248: | Linia 195: | ||
| style="text-align: justify;" | flask | | style="text-align: justify;" | flask | ||
| style="text-align: justify;" | Smoothing plane | | style="text-align: justify;" | Smoothing plane | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | Chessboard | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | loom | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | pipe | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | stretched hide | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone tunic | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | heating stand | | style="text-align: justify;" | heating stand | ||
| Linia 265: | Linia 212: | ||
| style="text-align: justify;" | crystal ball | | style="text-align: justify;" | crystal ball | ||
| style="text-align: justify;" | Trap tool | | style="text-align: justify;" | Trap tool | ||
| style="text-align: justify;" | Checkerboard | |||
| style="text-align: justify;" | bed | |||
| style="text-align: justify;" | plough | |||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone gloves | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| Linia 282: | Linia 229: | ||
| style="text-align: justify;" | obsidian | | style="text-align: justify;" | obsidian | ||
| style="text-align: justify;" | Rolling pin | | style="text-align: justify;" | Rolling pin | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | pulley | |||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | bone helm | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| Linia 301: | Linia 248: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | paint and brush | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | bone legs | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| Linia 423: | Linia 370: | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
| style="text-align: justify;" | | | style="text-align: justify;" | | ||
|} | |||
=== Pułapki=== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Nazwa | |||
! Wymagania | |||
! Dostępność | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | Dart trap | |||
| style="text-align: justify;" | 5 bolts | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | Poison trap | |||
| style="text-align: justify;" | Poison potion x2 | |||
| style="text-align: justify;" | | |||
|- | |||
| style="text-align: justify;" | Explosion trap | |||
| style="text-align: justify;" | Explosion potion x2 | |||
| style="text-align: justify;" | wyłączona | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 14:32, 1 lis 2025
Sposób użycia umiejętności
| Aby rozpocząć majsterkowanie, należy kliknąć dwukrotnie na narzędzie majstra. Następnie należy wskazać materiał. W następnej kolejności określić ilość (jeśli więcej niż 1) i docelowy wyrób.
|
