Robocza: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 31: | Linia 31: | ||
|- | |- | ||
| szynka || brewing cookbook || 0xc920 || 1 || 40 || w pobliżu pieca lub ogniska || surowa szynka | | szynka || brewing cookbook || 0xc920 || 1 || 40 || w pobliżu pieca lub ogniska || surowa szynka | ||
|- | |||
| little bread || brewing cookbook || 0x098c || 1 || 40 || w pobliżu pieca || surowe ciasto | |||
|- | |||
| bułka kukurydziana || brewing cookbook || 0xc910 || 2 || 50 || w pobliżu pieca || mąka kukurydziana, mleko | |||
|- | |||
| chlebek czosnkowy || brewing cookbook || 0xc911 || 1 || 60 || w pobliżu pieca || surowe ciasto, czosnek | |||
|- | |||
| kanapka ze smażonym jajkiem || brewing cookbook || 0x18bb || 1 || 40 || gdziekolwiek || bułka, smażone jajka x2, nóż | |||
|- | |||
| suszone mieso || brewing cookbook || 0xc922 || 1 || 70 || w pobliżu ogniska || żeberka | |||
|- | |||
| A || B || C || D || E || F || G | |||
|- | |||
| A || B || C || D || E || F || G | |||
|- | |||
| A || B || C || D || E || F || G | |||
|- | |- | ||
| A || B || C || D || E || F || G | | A || B || C || D || E || F || G | ||
Wersja z 12:16, 22 paź 2025
| POTRAWA | KSIĄŻKA KUCHARSKA | WYGLĄD | WYTWARZANA ILOŚĆ | POZIOM SKILLA | METODA PRZYRZĄDZANIA | SKŁADNIKI |
|---|---|---|---|---|---|---|
| grilowany stek rybny | cookbook | 0x97b | 1 | 5 | w pobliżu pieca lub ogniska | surowy stek rybny |
| smazone jajka | brewing cookbook | 0x09b6 | 1 | 1 | w pobliżu ogniska | jajko, patelnia |
| cooked rib | brewing cookbook | 0x09f2 | 1 | 5 | w pobliżu pieca lub ogniska | raw rib |
| surowe ciasto | cookbook | 0xc805 | 1 | 10 | gdziekolwiek | maka, woda, miska |
| sandwich | cookbook | 0x18b6 | 1 | 20 | gdziekolwiek | bułka, kawałek sera, nóż |
| pieczony ptak | brewing cookbook | 0x9b7 | 1 | 20 | w pobliżu pieca lub ogniska | surowy ptak |
| smażone udko jagniece | brewing cookbook | 0x160a | 1 | 20 | w pobliżu pieca lub ogniska | surowe jagnięce udko |
| chleb | cookbook | 0x103b | 1 | 30 | w pobliżu pieca | surowe ciasto |
| bułka | cookbook | 0x09ea | 3 | 30 | w pobliżu pieca | surowe ciasto |
| naleśniki | cookbook | 0xc912 | 1 | 40 | w pobliżu ogniska | maka, cukier, mleko, patelnia |
| kanapka z żółta ryba | brewing cookbook | 0x18b7 | 1 | 35 | gdziekolwiek | bułka, żółta ryba, nóż |
| kanapka z niebieska ryba | brewing cookbook | 0x18b8 | 1 | 35 | gdziekolwiek | bułka, niebieska ryba, nóż |
| kanapka z zielona ryba | brewing cookbook | 0x18b9 | 1 | 35 | gdziekolwiek | bułka, zielona ryba, nóż |
| kanapka z brązowa ryba | brewing cookbook | 0x18ba | 1 | 35 | gdziekolwiek | bułka, brązowa ryba, nóż |
| szynka | brewing cookbook | 0xc920 | 1 | 40 | w pobliżu pieca lub ogniska | surowa szynka |
| little bread | brewing cookbook | 0x098c | 1 | 40 | w pobliżu pieca | surowe ciasto |
| bułka kukurydziana | brewing cookbook | 0xc910 | 2 | 50 | w pobliżu pieca | mąka kukurydziana, mleko |
| chlebek czosnkowy | brewing cookbook | 0xc911 | 1 | 60 | w pobliżu pieca | surowe ciasto, czosnek |
| kanapka ze smażonym jajkiem | brewing cookbook | 0x18bb | 1 | 40 | gdziekolwiek | bułka, smażone jajka x2, nóż |
| suszone mieso | brewing cookbook | 0xc922 | 1 | 70 | w pobliżu ogniska | żeberka |
| A | B | C | D | E | F | G |
| A | B | C | D | E | F | G |
| A | B | C | D | E | F | G |
| A | B | C | D | E | F | G |
// 0 - gdziekolwiek // 1 - w pobliżu ogniska // 2 - w pobliżu pieca // 3 - w pobliżu pieca lub ogniska