Robocza: Różnice pomiędzy wersjami

Z Endore
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 14: Linia 14:
| pieczony ptak || brewing cookbook || 0x9b7 || 1 || 20 || w pobliżu pieca lub ogniska || surowy ptak
| pieczony ptak || brewing cookbook || 0x9b7 || 1 || 20 || w pobliżu pieca lub ogniska || surowy ptak
|-
|-
| smazone udko jagniece || brewing cookbook || 0x160a || 1 || 20 || w pobliżu pieca lub ogniska || surowe jagnięce udko
| smażone udko jagniece || brewing cookbook || 0x160a || 1 || 20 || w pobliżu pieca lub ogniska || surowe jagnięce udko
|-
|-
| chleb || cookbook || 0x103b || 1 || 30 || w pobliżu pieca || surowe ciasto
| chleb || cookbook || 0x103b || 1 || 30 || w pobliżu pieca || surowe ciasto
|-
|-
| A || B || C || D || E || F || G
| bułka || cookbook || 0x09ea || 3 || 30 || w pobliżu pieca || surowe ciasto
|-
|-
| A || B || C || D || E || F || G
| naleśniki || cookbook || 0xc912 || 1 || 40 || w pobliżu ogniska || maka, cukier, mleko, patelnia
|-
| kanapka z żółta ryba || brewing cookbook || 0x18b7 || 1 || 35 || gdziekolwiek || bułka, żółta ryba, nóż
|-
| kanapka z niebieska ryba || brewing cookbook || 0x18b8 || 1 || 35 || gdziekolwiek || bułka, niebieska ryba, nóż
|-
| kanapka z zielona ryba || brewing cookbook || 0x18b9 || 1 || 35 || gdziekolwiek || bułka, zielona ryba, nóż
|-
| kanapka z brązowa ryba || brewing cookbook || 0x18ba || 1 || 35 || gdziekolwiek || bułka, brązowa ryba, nóż
|-
| szynka || brewing cookbook || 0xc920 || 1 || 40 || w pobliżu pieca lub ogniska || surowa szynka
|-
|-
| A || B || C || D || E || F || G
| A || B || C || D || E || F || G

Wersja z 12:11, 22 paź 2025

POTRAWA KSIĄŻKA KUCHARSKA WYGLĄD WYTWARZANA ILOŚĆ POZIOM SKILLA METODA PRZYRZĄDZANIA SKŁADNIKI
grilowany stek rybny cookbook 0x97b 1 5 w pobliżu pieca lub ogniska surowy stek rybny
smazone jajka brewing cookbook 0x09b6 1 1 w pobliżu ogniska jajko, patelnia
cooked rib brewing cookbook 0x09f2 1 5 w pobliżu pieca lub ogniska raw rib
surowe ciasto cookbook 0xc805 1 10 gdziekolwiek maka, woda, miska
sandwich cookbook 0x18b6 1 20 gdziekolwiek bułka, kawałek sera, nóż
pieczony ptak brewing cookbook 0x9b7 1 20 w pobliżu pieca lub ogniska surowy ptak
smażone udko jagniece brewing cookbook 0x160a 1 20 w pobliżu pieca lub ogniska surowe jagnięce udko
chleb cookbook 0x103b 1 30 w pobliżu pieca surowe ciasto
bułka cookbook 0x09ea 3 30 w pobliżu pieca surowe ciasto
naleśniki cookbook 0xc912 1 40 w pobliżu ogniska maka, cukier, mleko, patelnia
kanapka z żółta ryba brewing cookbook 0x18b7 1 35 gdziekolwiek bułka, żółta ryba, nóż
kanapka z niebieska ryba brewing cookbook 0x18b8 1 35 gdziekolwiek bułka, niebieska ryba, nóż
kanapka z zielona ryba brewing cookbook 0x18b9 1 35 gdziekolwiek bułka, zielona ryba, nóż
kanapka z brązowa ryba brewing cookbook 0x18ba 1 35 gdziekolwiek bułka, brązowa ryba, nóż
szynka brewing cookbook 0xc920 1 40 w pobliżu pieca lub ogniska surowa szynka
A B C D E F G

// 0 - gdziekolwiek // 1 - w pobliżu ogniska // 2 - w pobliżu pieca // 3 - w pobliżu pieca lub ogniska