Zbroje i tarcze - statystyki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 287: | Linia 287: | ||
| style="padding: 10px; vertical-align: center;" | [[File: plytowynapiersnik.png]] | | style="padding: 10px; vertical-align: center;" | [[File: plytowynapiersnik.png]] | ||
| style="text-align: justify;" | '''Napierśnik Płytowy''' | | style="text-align: justify;" | '''Napierśnik Płytowy''' | ||
|- | |||
| style="text-align: center; width: 80px;" | 80 siły | |||
| style="text-align: center; width: 80px;" | 18 | |||
| style="padding: 10px; vertical-align: center;" | [[File: plytowy_kobiecy.png]] | |||
| style="text-align: justify;" | '''Kobiecy Napierśnik Płytowy''' | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; width: 80px;" | 73 siły | | style="text-align: center; width: 80px;" | 73 siły | ||
| Linia 307: | Linia 312: | ||
| style="padding: 10px; vertical-align: center;" | [[File: plytowenaramienniki.png]] | | style="padding: 10px; vertical-align: center;" | [[File: plytowenaramienniki.png]] | ||
| style="text-align: justify;" | '''Płytowe Naramienniki''' | | style="text-align: justify;" | '''Płytowe Naramienniki''' | ||
|} | |} | ||
==== Lekka Zbroja Płytowa ==== | ==== Lekka Zbroja Płytowa ==== | ||
Wersja z 11:42, 1 lut 2024
Zbroje skórzane
Zbroja zwykła
| Wymagania | Ochrona bazowa | Wygląd | Nazwa |
|---|---|---|---|
| 10 siły | 3 | Ptasi czepiec, Kruczy czepiec, Czepiec | |
| 10 siły | 3 | Kołnierz | |
| 10 siły | 3 | Rękawice | |
| 10 siły | 3 | Rękawy | |
| 10 siły | 4 | Spodnie | |
| 10 siły | 7 | Tunika |
Zbroja utwardzana
| Wymagania | Ochrona bazowa | Wygląd | Nazwa |
|---|---|---|---|
| 10 siły | 4 | Uskrzydlony czepiec | |
| 30 siły | 4 | Kołnierz | |
| 30 siły | 4 | Rękawice | |
| 30 siły | 6 | Rękawy | |
| 30 siły | 7 | Spodnie | |
| 30 siły | 8 | Tunika |
Zbroja kobieca
| Wymagania | Ochrona bazowa | Wygląd | Nazwa |
|---|---|---|---|
| 30 siły | 3 | Zbroja kobieca | |
| 30 siły | 5 | Zbroja kobieca utwardzana | |
| 10 siły | 2 | Szorty, spódniczka |
Buty
| Wymagania | Ochrona bazowa | Wygląd | Nazwa |
|---|---|---|---|
| brak | 0 | Sandały, Ciżmy | |
| brak | 1 | Buty obozowe, Długie buty | |
| brak | 3 | Ocieplane buty, Eleganckie buty |
Ekwipunek
| Wymagania | Ochrona bazowa | Wygląd | Nazwa |
|---|---|---|---|
| brak | TBD | Skórzany pas, Ozdobny pas | |
| brak | TBD | Skórzany kaptur |
Tarcze
Zbroje i kolczugi
Hełmy
| Wymagania | Ochrona bazowa | Wygląd | Nazwa |
|---|---|---|---|
| 50 siły | 14 | Hełm | |
| 50 siły | 14 | Basinet | |
| 50 siły | 14 | Hełm Żebrowy |
Zbroja pierścieniowa
| Wymagania | Ochrona bazowa | Wygląd | Nazwa |
|---|---|---|---|
| 35 siły | 14 | Rękawice Pierścieniowe | |
| 40 siły | 16 | Kaftan Pierścieniowy | |
| 40 siły | 14 | Naramienniki Pierścieniowe | |
| 40 siły | 15 | Nogawice Pierścieniowe |
Zbroja kolcza
| Wymagania | Ochrona bazowa | Wygląd | Nazwa |
|---|---|---|---|
| 40 siły | 14 | Czepiec Kolczy | |
| 50 siły | 17 | Nogawice Kolcze | |
| 50 siły | 18 | Kolczuga |